Advokaadid

 

Kalle-Kaspar Sepper

Vandeadvokaat

 kalle-kaspar.sepper@abdem.ee

Olen ennast alati pidanud eelkõige kohtuadvokaadiks. Oman enam kui 20-aastast kogemust nii tsiviil-, kriminaal- kui ka halduskohtumenetlustes ning väga erineva sisuga vaidlustes. Pean oluliseks enda elu huvitava- ja arendavana hoidmist, mistõttu nõustan kliente väga erinevates valdkondades alates jooksvatest äriõiguslikest küsimustest, lõpetades pärimis- ja perekonnaasjadega. Advokatuuri liige olen alates 2009. aastast ning õigusabi osutan eesti-, soome- ja inglise keeles. Suhtlustasandil valdan ka vene keelt.

 

Janne-Liisa Ottis

Vandeadvokaat
janne-liisa.ottis@abdem.ee

Advokaadina olen töötanud alates 2017. aastast ning peamiselt esindan kliente tsiviilasjades. Minu tugevaks küljeks on arvestatavad kogemused perekonna-, töö- ning võlaõiguslikes kohtuvaidlustes, kuid oma kliendile leian lahenduse mis tahes valdkonnas. Inimesena olen otsekohene ja lahendusele orinteeritud. Nõustan kliente eesti- ja inglise keeles.

 

Silvia-Anna Gerontidi

Advokaat

silvia-anna.gerontidi@abdem.ee

Olen advokaadina spetsialiseerunud peamiselt tsiviilõiguslikele kohtuvaidlustele, võla-, töö- ja äriõigusele. Ühtlasi oman häid teadmisi konkurentsiõiguses. Oma töös olen põhjalik ja orienteeritud kliendile parima lahenduse leidmisele. Õigusteenust osutan eesti, inglise ja vene keeles.